{TAF}

TAF (T.K.W.C.Y. Avatud Fond) pole tegelikult päris-fond, rohkem nagu muinasjutt või unenägu keset reaalset elu. Kuna loomise aeg jääb aastaid tagasi, siis sobivad TAFi iseloomustamiseks tolleaegsed tekstid. Ehk veel niipalju, et TAFist on reaalselt ka kasu olnud - TAF oli RTFi filmi "Far From Fun" sponsor.


TAF loodi, kuna selle järgi tekkis vajadus. Vajadus oli tegelikult juba ammu olemas, aga keegi ei viitsinud ennast eriti liigutada. Aga nüüd on see raske töö siiski tehtud ja TAF loodud. TAF on mõeldud selle jaoks, et inimesed saaksid sinna raha anda. Ja siis TAF jagab raha oma äranagemise järgi jälle laiali. TAFi juhatus koosneb T.K.W.C.Y. liikmetest. Nagu juba terasem lugeja taipab, kuulub rahade jagamise rõõm ainult nendele. Teistele aga jääb raha andmise ja kes teab, äkki ka saamise rõõm?

TAFil on olemas kolm abiraha:

  • Noore alkohooliku abiraha
  • Noore narkomaani abiraha
  • Kommiraha

Noore alkohooliku abiraha on mõeldud noortele alkohoolikutele alkoholi ostmiseks. Noore narkomaani abiraha on mõeldud noortele narkomaanidele narkootikumide ostmiseks. Kommiraha on mõeldud kommionudele väikestele lastele kommi ostmiseks.

Miks just sellised abirahad?

On olemas toetused noortele alkohoolikutele ja narkomaanidele selleks, et nad saaksid end ravida ja pahest võõrutada. Selle peale aga ei mõtle keegi, et enne on ju talle vaja narkootikume ja alkoholi, millest teda võõrutada. Nüüd on see viga TAFi abirahade näol lahendatud. Igal pool räägitakse pidevalt sellest, et "noor inimene läheb tänavale. Seal aga on alkohol ja narkootikumid." Nii saab rääkida ainult eluvõõras inimene. Nii kaua kui T.K.W.C.Y.-lased on elanud, pole nad kordagi alkoholi, veel vähem narkootikume tänaval vedelemas näinud. Ikka on neid olnud vaja osta, kuid see kõik maksab, paljud noored on aga vaesed. Nii minnaksegi kuritegelikule teele. Seepärast ongi nüüd TAFil sellised abirahad - et hoida ära tarbetut kuritegevust ning aidata noori inimesi alkoholist ning narkootikumidest võõrutada.

Kommiraha abiraha anname välja seetõttu, et kommionudel on tihti kommirahast puudus. Väikesed lapsed saavad kommiraha emme või issi käest, aga kommionud on tavaliselt juba suured mehed, nende emmed neile enam kommi ostmiseks raha ei anna. Sageli on nende emmed koguni surnud. Kommid aga on poes väga kallid, seetõttu jäävad paljud kommionude kommiostud tegemata. T.K.W.C.Y. on alati olnud seisukohal, et kommid peaksid olema kõigile vabalt kättesaadavad. Komm ei ole kaup kinnisele seltskonnale, see on mõeldud kasutamiseks kõigile ja ei tohiks kellegi rahakotile üle jõu käia. Kahjuks pole meil vahendeid kõikide kommisoovijate kommivajaduse rahuldamiseks. Nii me siis abistamegi neid, kellele kommid on normaalseks elutegevuseks hädavajalikud-kommionusid.

tagasi