{info}

T.K.W.C.Y (Tasulise KülaWC Yhing) on ühing, mis eksisteerib puhtalt eksisteerimise lõbust. T.K.W.C.Y.'l kui ühingul puuduvad igasugused otsesed eesmärgid, reeglid, jms. Kohe alguses tuleb märkida, et võta mis küljest tahad - T.K.W.C.Y. ilma liikmeteta on ümmargune null. Tuleb välja, et T.K.W.C.Y. on lihtsalt silt, mida liikmed nii enda kui mõnede oma tegemiste külge riputavad. Kümne inimese ühine nimi.

Liikmed on omavahel head sõbrad, aga mitte "mina-olen-sinu-sõber" tüüpi. Hoopis teistmoodi. Kõrvaltvaatajale võib mõnikord hoopis vastupidine mulje jääda - vastuoluliste muljete jätmine on T.K.W.C.Y.-laste meelistegevus. Seepärast on vähesed inimesed suutnud nendega sammu pidada ning nende sõbraks saada. Oluline ongi sõprade kvaliteet, mitte kvantiteet, et te teaks :)

Värk sai alguse NRG-st, kus kõik praegused T.K.W.C.Y. liikmed koos õppisid. Ühel heal hetkel tekkis vajadus luua organisatsioon, sest just oli loodud Nonsense Club, millele oli vastujõudu vaja. Ette rutates olgu õeldud, et NC vastu "võitlemine" ununes kähku, kuna sel puudus sügavam mõte ja kõige tagatipuks hääbus NC üsna ruttu.

Järgmine etapp oli nime leidmine. Kuna Kaak oli just näinud lahedat filmi "Ärimees Foma" ja oli selle tõttu sillas, siis pakkus ta välja Tasulise KylaWC Yhing. Tegemist oli nii vinge nimega, et rohkem pakkumisi ei tulnudki - asi oli hoobilt otsustatud. Veel paar group reply't ja oligi aeg T.K.W.C.Y. asutamise käes. Asutajaliikmeteks said Kaak, Qnn, Leho, MDDR, Doom ja Änton. Järgmise päeva õhtul teatrit külastades sai liikmeks ka Pezz. Pea aasta hiljem ühines T.K.W.C.Y.-ga R.Q. Järgmisena tuli juurde Ahti, kes oli oma liikmestaatuse tegelikult juba ammu ära teeninud. Siis jõudis järg Tarmo kätte, kellest sai T.K.W.C.Y. kümnes ja praegu ka viimasena ühinenud liige. Mõnda aega kuulus ühingusse ka Märt Murd, kes siiski sellele pingele vastu ei pidanud ning vaikselt loobus.

Asutamisest on möödunud juba päris mitu aastat, lõppu siiski veel ei paista. NRG on juba ammu lõpetatud ja liikmed on asunud uute tegemiste kallale - mõned käivad Tartu Ülikoolis, mõned käivad tööl, agaramad teevad nii üht kui teist ja veel sadat asja. Ka T.K.W.C.Y. nime all on üht-teist tehtud, mõndasid neist tegudest näeb Laboris.

tagasi